Практичний досвід експорту до Близького Сходу

0 204

Згідно досліджень ФАО та ЄБРР, Об’єднані Арабські Емірати та Близький Схід є надвичайно привабливим регіоном з точки зору експорту української кондитерки, меду, овочів, фруктів, свіжих та зморожених ягід, горіхів та продуктів їх переробки. Для українських експортерів кондитерської продукції пройшов тренінг 21 січня в м. Києві. Подробиці читайте на SEEDS.  

Чому саме Об’єднані Арабські Емірати та Близький Схід? По-перше, це ціла низка країн, які входять до найзаможніших у світі, мають високий рівень доходів споживачів та дуже високий рівень імпортозалежності по продуктах харчування. По-друге, логістично Близький Схід є зручним для перевезень з України, а тамтешні імпортери зацікавлені у довгостривалих відносинах із постачальниками.

Серед спікерів заходу – експерти ФАО Андрій Ярмак та Андрій Панкратов, керівник відділу консалтингу Державної установи «Офіс з просування експорту України» Олена Журавльова, Святослав Дубина, Голова Українського бізнес-хабу в Дубаї та його колега, координатор Українського бізнес-хабу в Дубаї Ольга Мартинюк, а також – Олександр Балдинюк, Голова асоціації “Укркондпром”.

Учасники тренінгу занурились у дослідження рейтингу товарів із набільшим експортним потенціалом, отримали знання про специфіку ринків та споживчих смаків, бізнес-середовище та культуру, навчились оцінювати власну готовність до експорту та розглянули практичні кейсу виводу продукції на арабські ринки.

Усі фахівці одностайно відмітили: ринки арбського світу є складними, а імпортери – вимогливими до якості та асортименту. Проте,українським експортерам є за що поборотися: $15 мільярдів доларів щорічного імпорту овочів, фруктів, ягід, горіхів та продуктів їх переробки та $10 мільярдів доларів – цукру, меду та кондитерських виробів.

І перспективи для цього, за умови наполегливої праці, хороші. Так, еконміст інвестиційного центру ФАО Андрій Ярмак вдмітив, що потенціал української кондитерської продукції є недооціненим, в той час як вона вже успішно продається на ринку Малайзії. В той же час, Україна має всі умови для експорту продукції овочевої групи до країн Близького Сходу.

Цей тренінг став ознайомчим для бажаючих взяти учать у торгових місіях SWEET TRADE: UKRAINE – MIDDLE EAST та FRUIT TRADE: UKRAINE – MIDDLE EAST, які вирушать до Дубаї 27-28 березня 2019 року за підтримки ФАО, ЄБРР та Офісу з просування експорту. 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!