Рекорд: британський фермер зібрав більш ніж тисячу помідорів з одного куща

0 1 757

Британський фермер Дуглас Сміт із міста Хартфордшир встановив черговий “томатний” рекорд. Він виростив кущ з найбільшою кількістю помідорів чері – 1269. Раніше чоловік встановив ще кілька рекордів з вирощування томатів, повідомляє SEEDS.

Попередній рекорд за кількістю помідорів, зібраних з одного куща також встановив Дуглас Сміт. Десять років тому він виростив 488 томатів чері на одному кущі. З того часу рекорд не був перевершений, поки сам фермер не встановив нового, повідомляє EastFruit.

Цікаво, що вирощування рослин для Дугласа – лише захоплення. Чоловік працює ІТ-менеджером.

Для того, щоб досягти такого результату з томатами, британець вивчав наукові дослідження, аналізував ґрунт і змінював дозування добрив.

Також у 2020 році Дуглас Сміт встановив рекорд Великобританії, виростивши найбільший помідор в країні. Вага рекордсмена склала 3,106 кілограма (6,85 фунта). Утім, рекорд міжнародного масштабу у цій номінації британцеві поки що не вдалося встановити. Найбільший помідор у світі виростив американець Ден Сазерленд. Його томат-рекордсмен важив 10 фунтов 12,7 унции, або 4,896 кілограма. Уже протягом десяти років нікому не вдається перевершити це аграрне досягнення.

  • Цікавий факт: Помідори чері не лише смачні та корисні, але й різноманітні. Наприклад, у США вивели томати зі смаком меду, а в Німеччині – фіолетові ГМО-помідори сорту Sicilian Rouge High GABA. Останні містять вчетверо або й уп’ятеро більше гамма-аминоолійної кислоти, ніж звичайні помідори, тому допомагають запобігати підвищенню кров’яного тиску.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!