Рекордний рушник з вареників створили у Львові

0 489

Днями черговий кулінарний рекорд України створили на Львівщині. Торговельна марка “Вареники ТУТ” разом з Громадським об’єднанням “Ділові Українські Жінки в Львівській області” наліпили вареників на чотири метри, повідомляє SEEDS.

Для створення смачного рушника використали вареники трьох, традиційних для української вишивки кольорів: червоного, чорного та білого.

“На заході “ДУЖанські Вечорниці” до 5 річниці організації ГО “Ділові Українські Жінки в Львівській області” було встановлено новий Рекорд України, який увійшов у Книгу Рекордів України ( Книга Рекордів України). Дипломом нагородили торговельну марку “Вареники ТУТ” та ГО “Ділові Українські Жінки в Львівській області”. Рекорд встановлено у категорії “Кулінарія, вперше, розміри”. Найбільший український рушник виготовлений з вареників червоного, чорного та білих кольорів. Зафіксовані результати – розміри рушника: ширина-1 метр, довжина – 4 метри”, – йдеться на сторінці ГО “Ділові Українські Жінки в Львівській області” у Facebook.

Нагадаємо, минулого місяця у Харкові також було встановлено смачний рекорд – там приготували величезний хот-дог. Довжина велетня – 2 метри 16 сантиметрів. Гігантську страву внесли до Національного реєстру рекордів України. Найбільший ход-дог країни приготував Роганський м’ясокомбінат.

Читайте також: Новий рекорд: гігантський хот-дог приготували у Харкові

Попри нечувані розміри харківського хот-дога, до світового рекорду українським виробникам ще далеко. Довжина найбільшої у світі булки з сосискою склала 203,8 метра. Встановили цей рекорд у США.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!