Риба і морепродукти Аляски своєю якістю завойовують українських споживачів

0 336

Фестиваль риби і морепродуктів «Їжа моря» відбувся в столичному ТРЦ Lavina Mall 24-25 листопада. Організатором заходу виступила торговельна мережа Le Silpo. В рамках фестивалю були проведені майстер-класи від кращих шеф-кухарів, шоу по обробці цілого тунця і дегустації від постачальників риби та інших морепродуктів з 23 країн світу.

В ході заходу його учасники також мали можливість ознайомитися з продукцією Аляски представленої Інститутом маркетингу морепродуктів Аляски.

Родзинкою презентації стала дегустація морепродуктів Аляски, а саме: минтая холодного копчення, слабосоленої кети, ікри лосося Аляски. При цьому багато покупців, вже не один рік особисто знайомі з продукцією Аляски, говорили, що якість риби та ікри з цієї частини світу залишається чудовою і перевіреною часом.

Відзначимо, що особливим попитом на фестивалі серед покупців користувалися: ікра аляскинского лосося, свіжозамороженої стейк кети і свіжозаморожена тушка минтая.

За даними Le Silpo за два дні фестивалю продукція морепродуктів Аляски зайняла своє місце в топ-продажів риби і морепродуктів.

Всі бажаючі могли відправитися у віртуальний 3D тур по Алясці, побачити красу природи і вилов дикої риби Аляски, а також, отримати вичерпну інформацію про продукцію. Адже морепродукти Аляски мають великі переваги.

Серед них:

• Натуральність. Риба і морепродукти Аляски – це дика риба Тихого океану, в раціон якої не входять штучні корми.

• Екологічна чистота. Навколишнє середовище риби і морепродуктів знаходиться в тисячах кілометрах від екологічно нестабільних зон, а вода Аляски одна з найчистіших у світі.

• Якість. Щоб уникнути втрати якості, риба і морепродукти піддаються заморожуванню протягом короткого часу після вилову.

• Смак. Риба і морепродукти Аляски славляться по всьому світу своїм смаком і якістю м’яса. Природні умови, натуральна дієта, вільне переміщення по прибережній зоні і океану дають рибі і морепродуктам Аляски унікальний смак, якість і колір м’яса.

• Корисність. Якщо ви шукаєте продукт, насичений «корисними» жирами, Омега-3, то риба і морепродукти Аляски – ваш вибір.

• Відновлюваність. Аляска – це модель ідеальної системи менеджменту для рибовидобувних підприємств у всьому світі, що працює на збереження природних ресурсів для майбутніх поколінь. Вилов риби та морепродуктів Аляски суворо контролюється.

Робота Інституту маркетингу морепродуктів Аляски ґрунтується на принципах партнерства держави і приватних рибопромислових компаній штату Аляска. Інститут грає ключову роль в просуванні морепродуктів Аляски в США і за кордоном (Україна, Румунія, Молдова, Грузія, Азербайджан, Казахстан, Естонія, Латвія і Литва), а також визначає їх місце на світовому ринку.

Відзначимо, що в магазині Le Silpo (ТРЦ Lavina Mall) діє акція на придбання риби та морепродуктів Аляски. Так, купити ікру лосося горбуші з Аляски можна за ціною 179.90 грн / 100 гр, стейк кети свіжозамороженої – 19.90 грн / 100 гр, клешню камчатського краба в / м – 166.50грн / 100 гр, тушку горбуші свіжозамороженої – 15.00 грн. / 100 гр, тушку минтая свіжозамороженого – 6.39 грн / 100 гр.

Ярослава Коломієць

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!