Сад перемоги: на Полтавщині посадили 3,5 тис. яблунь

0 506

Війна не зупинила не лише посівну, а й закладання нових садів. Так, на Одещині висадили нову ділянку горіхового саду, а на Полтавщині посадили 3,5 тис. саджанців яблунь. Тепер площа плодово-ягідних володінь ТОВ «Сади Карлівщини» розширилась ще на 1,2 гектара, повідомляє SEEDS.

“Працівники ТОВ «Сади Карлівщини», яке входить до складу ТОВ «АПК «Докучаєвські чорноземи», висадили близько 3,5 тисяч саджанців яблуні сорту Гала Шніко Ред на площі 1,2 гектара”, – зазначив Володимир Слєпцов, заступник директора компанії «Докучаєвські чорноземи».Таким чином, за словами пана Слєпцова, господарство долучилось до ініціативи “Сади перемоги”.

“Днями я побував у саду ТОВ «Сади Карлівщини», поспілкувався з робітниками, розказав про Всеукраїнську ініціативу “Сади Перемоги”. Люди виявили інтерес до програми і бажання взяти участь у її реалізації не лише у нашому господарстві, а й на своїх присадибних ділянках”, – говорить Володимир Слєпцов.Загальна площа садів та плантацій ТОВ «Сади Карлівщини» – 120 гектарів. Це по яблуні, груші, абрикоси, сливи, черешня, вишня, алича, малина, смородина, полуниця. Крім того, у господарстві є цех з виробництва соків прямого віджиму та джемів і холодильник на 1000 тонн.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!