Штучний інтелект та органічна свинина: інновації на українських свинофермах

0 213

Українські виробники свинини орієнтуються на нові споживчі тренди і змінюють підходи до роботи. З’являються нові продукти, технології, виробництво стає більш дружнім до довкілля, а здоров’я свиней контролює штучний інтелект, повідомляє SEEDS.

Сучасний світ розвивається досить інтенсивно і частина українських свиногосподарств перебувають у тренді, встигаючи за технологічними змінами. Про інноваційну діяльність українських виробників свинини розповіла Олександра Бондарська, очільниця Асоціації “Свинарі України” (АСУ), минулого тижня під час конференції конференції “Реалії та перспективи м’ясопереробки”.

“У основі діяльності ТзОВ “Ґудвеллі” є стале господарювання та відданість екологічно безпечним технологіям. СП ТОВ “Нива Переяславщини” наразі будує найсучасніший завод з переробки побічних продуктів тваринництва. ТзОВ “Барком” впроваджує технології штучного інтелекту для контролю системи біобезпеки та автоматизації виробництва. ТзОВ “Агроінвест-Натуральні продукти” працює над розвитком органічного виробництва свинини. А торгівельна марка “Глобино” постійно урізноманітнює асортимент найтрендовішими новинками — від “переосмислених” охолоджених напівфабрикатів до м’ясних снеків”, – повідомила голова галузевої асоціації.

Окрім загальних споживчих тенденцій на розвиток галузі свинарства наразі впливають постпандемічні віяння. Зокрема, після локдаунів у світі зріс попит на продукцію, яка довше зберігається та просто і швидко готується, додала Олександра Бондарська.


  • Як зміниться ринок їжі у найближчі роки?
  • Які українські суперфуди наразі популярні на внутрішньому та зовнішньому ринках?
  • Які технології допомагають українським компаніям виходити на нові ринки і створювати унікальні продукти?

 💡 Про це все ви можете дізнатися 27 жовтня під час Міжнародної конференції: «From Local to Global: суперфуди, технології, ринки» з циклу Збільшення прибутків агробізнесу. Організатором виступає агромедіа-агенція SAPIENZA за підтримки Київського контрактового ярмарку. Місце зустрічі: м. Київ, Міжнародний виставковий центр (Броварський проспект 15), виставка “AgroComplex 2021”. Початок о 12:00.

Відвідування безкоштовно за умови попередньої реєстрації. Зареєструватися можна тут

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!