Жовто-блакитна кукурудза з’явилась на полях України

0 372

Українці – величний народ, який пишається своєю історією, традиціями та національними символами. Жовто-блакитні кольори прапора майорять у нашій країні з усіх-усюд. Не дивно, що вони дісталися й українських полів. Так, нещодавно вітчизняні селекціонери репрезентували новий сорт «патріотичної кукурудзи», пише SEEDS.

Зокрема, про таку новинку розповів Михайло Нагорняк, керівник підприємства “Мнагор”.

«Ми знаходимося на унікальній ділянці. Саме на цьому полі у нас росте Ukrainian Corn. Так, друзі, це не міф. Вона існує. Це кукурудза дуже специфічна. Вона має забарвлення нашого прапора: жовті та блакитні зерна на качані. Названа вона дуже просто. Оскільки наш прапор жовто-блакитний, тому і жовто-блакитна кукурудза. І я зараз маю таку мрію, щоб вся кукурудза у світі, яка буде мати саме такі кольори жовто-блакитні, мала назву Ukrainian Corn. Ось така проста мрія. Україна переможе! Слава ЗСУ, слава Україні», – говорить він.

Читайте також: Мармурова солодка кукурудза продається краще, ніж звичайна

Михайло Нагорняк у своєму пості на Facebook акцентував увагу на тому, що новий сорт є унікальною суперсолодкою кукурудзою. Наразі в світі існує всього 4 качани Ukrainian Corn.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!