Стало відомо коли ціна на цибулю знизиться до 20 гривень за кілограм

0 258

Таких дешевих овочів, як раніше, в Україні вже не буде. Суттєвого пониження цін варто чекати років з десять, розповів  SEEDS комерційний директор компанії «Ван Дайк Технікс‎»‎‎ Андрій Марущак.

«Для того, щоб наростити серйозне овочівництво, треба мати техніку. Але це дуже великі інвестиції. Крім цього треба мати полив. А це також чималі гроші.

Таких дешевих овочів, як раніше, в Україні вже не буде. На мою думку, суттєвого пониження цін варто чекати років з десять.

В період масової копки, а це вересень-жовтень місяць, ціна буде падати. На мою думку, та ж сама цибуля буде вже по 20 гривень за кілограм. Однак під Новий рік вона знову подорожчає до 40 гривень і далі ціни тільки зростатимуть», – переконаний Андрій Марущак.

Крім цього, за його словами сьогодні ми спостерігаємо ще одне явище, якому не було місця раніше – картопля коштує в рази дешевше за інші овочі борщового набору. Але  і тут незабаром ситуація кардинально зміниться.

Читайте також: Зберігання із нідерландськими технологіями дозволить зробити овочівництво прибутковою справою будь-де в Україні

«Дуже багато картоплярів зменшили свої площі посівів. Це спровокує те, що в Україні через 4-5 років буде недостатньо якісної насіннєвої картоплі. Через неякісне насіння не буде тієї урожайності, та тієї якості картоплі.

Все це в сукупності, зі зменшенням площ, призведе до стрибка ціни на картоплю. Однак поки що картоплі в Україні достатньо і вона доволі дешева», – додає Андрій Марущак.


Повний текст інтерв’ю читайте за посиланням >>>

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!