Talant School Наталії Могилевської розкриває секрети раціону маленьких зірочок

0 326

З висловом Гіппократа «Ми є те, що ми їмо» важко посперечатися. Закладаються ж основні смакові переваги і звички в їжі ще з дитинства.

Журналісти Sapienza вирішили з’ясувати, наскільки серйозно підходять до вибору продуктів і принципів здорового харчування в дитячому артистичному середовищі, і поспілкувалися на цю тему з педагогами Talant School Наталії Могилевської.

Єлизавета Бондаренко, педагог з хореографії:

У школі діти зараз відвідують літній табір з тематичними змінами, де вони навчаються вокалу, хореографії, вмінню вести блоги, записувати відео і багато чому іншому. Звичайно ж для активних занять необхідна енергія і діти поповнюють її під час перекусів й основного обіду. Як і вокальний курс для школи розроблений Наталією Могилевською, так і харчування учнів ґрунтується на її методиці, де головний принцип – правильне збалансоване харчування з поправкою на дитячий організм.

Вода, фрукти та овочі – основа раціону наших маленьких артистів. У ньому ми намагаємося повністю виключити солоні, гострі та солодкі продукти. Фаст-фуд, газовані напої, цукерки, чіпси у нас під забороною. Зате в обід є завжди білок (часто це запечена або приготована на пару курка), злаки (гречка, рис, макарони твердих сортів), овочі варені або тушковані, а також свіжі овочі. Для перекусу завжди є фрукти і печиво. Вчора, наприклад, були кавуни, сьогодні – яблука і груші.

Що стосується свіжих овочів і фруктів, то ми закуповуємо тільки сезонні продукти, які несуть максимум користі для дитячого організму. Продукти для школи ми купуємо у перевірених постачальників, у яких робить закупівлі й сама Наталія Могилевська. Обід для дітей замовляємо в ресторані, з яким давно співпрацюємо.

Окрему увагу ми приділяємо відновленню водного балансу, особливо на моїх уроках хореографії. Не секрет, що часто діти не привчені пити воду, а люблять замінювати її солодкими напоями, що шкодить здоров’ю. Тому на хореографії вони виходять пити воду кожні 15 хвилин, попутно відновлюючи своє серцебиття.

Ми намагаємося привчити наших учнів, майбутніх артистів, щоб вони правильно підходили до свого харчування і здоров’я, розуміли, що від цього залежить не тільки їх зовнішній вигляд, але і настрій, запас сил та енергії.

Анна Байдак, педагог з вокалу:

Правильне харчування дуже важливо для вокаліста. Воно дає необхідну внутрішню енергію для наповнення голосу і, відповідно, пісні. Для зростаючого організму тут дуже важливо споживання м’яса, молочних продуктів, складних вуглеводів.

У всіх співаків є правила, пов’язані з їжею. Перед співом краще взагалі не їсти, оскільки вся енергія буде спрямована на перетравлення їжі, а не на вокал. Також дуже важливо перед співом не їсти розсипчасті продукти, наприклад, печиво. Воно дуже сильно забиває горло і може навіть призвести до хрипоти у дитини.

Існує поширений стереотип, що для гарного вокалу потрібно пити сирі яйця … Зізнаюся, я теж свого часу пила під впливом мами і бабусі. Однак це ніяк не допомагає голосу. Яйце проходить через горло в стравохід і фізіологічно не доходить до голосових зв’язок. Тому чекати дива не варто, а ось зміцнити організм цілком можливо.

Як педагогам, нам завжди важливо знати результат навчання в школі або таборі. Тому дуже приємно отримувати вдячні відгуки від батьків наших учнів, які, зокрема, пишуть, що крім успіхів у вокалі або танцях тепер їхні діти настільки вже звикли до правильного харчування, що відмовляються самі від фаст-фуду і просять зварити їм кашу. Після таких слів відчуваєш, що своє завдання виконав на всі 100%!

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Agri – Gator

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!