Третина українських виробників органічної продукції призупинили свою діяльність

0 165

За даними органу сертифікації «Органік Стандарт» минулого року в нашій країні приблизно 30% виробників органічної продукції відмовилися від продовження діяльності або призупинили її, пише SEEDS.

Відзначається, що завдяки грантовій програмі «Підтримка органічного сектору в Україні», а також іншим програмам підтримки, які були доступні органічним операторам протягом року, вдалося зберегти на ринку щонайменше 50 органічних операторів, що складає близько 10% від їхньої загальної кількості, повідомляє agroportal.ua.

Результат підтримки «Органічної ініціативи» — це не лише фінансова, а й моральна підтримка. Гранти на підтримку сертифікації дозволили зберегти частину операторів у секторі. На мою думку, завдяки цій підтримці вдалось зберегти щонайменше 50 операторів, які інакше напевно б призупинили сертифікацію, а відповідно і органічне виробництво. Також підтримкою сектору та підтримкою експорту ми стимулювали частину операторів розвиватися, бути активними, брати участь у виставках, торгувати, експортувати”, – говорить директор органу сертифікації ТОВ «Органік Стандарт» Сергій Галашевський.

Читайте також: Штучний інтелект та органічна свинина: інновації на українських свинофермах

За словами експертів, за відсутності підтримки, зокрема від «Органічної ініціативи», кількість операторів, які залишили ринок, могла б сягнути 40-50%.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!