WFP та ФАО допоможуть Україні розміновувати сільськогосподарські землі

0 120

Представники World Food Programme (WFP) і Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) планують допомагати сільському господарству з розмінуванням територій. Про це йшлося на зустрічі делегації Міністерства аграрної політики та продовольства України з представниками зазначених організацій, пише SEEDS.

Зустріч відбулася за участі заступника Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Башлика та радника Міністра агрорної політики та продовольства України Михайла Соколова. Присутні на зустрічі представники WFP — регіональний директор Всесвітньої продовольчої програми Метью Голлінгворт та заступник директора Всесвітньої продовольчої програми в Україні Маріанна Уорд. З боку ФАО у зустрічі брав участь Голова офісу ФАО в Україні П’єр Вотьє.

Сторони детально обговорили спільний проект із розмінування сільськогосподарських земель на звільнених територіях. Першочергово він передбачає проведення розмінування земель безпосередньо для малих аграрних виробників, які не мають можливостей зробити це самостійно.

Читайте також: Заміновані поля та низькі ціни на ринку: з якими перспективами входять українські виробники зерна у 2023 рік

Учасники предметно розглянули подальші спільні кроки, необхідні для реалізації проекту. Обмінялися поглядами щодо процесу проведення розмінування, принципів пріоритетності обрання ділянок, можливостей закупівлі обладнання для розмінування та питання щодо залучення до проекту спеціалізованих профільних організацій.

Денис Башлик підкреслив, що допомога малим підприємствам у розмінуванні наразі є пріоритетним напрямом роботи Міністерства.

Сторони домовилися опрацювати обговорені пропозиції щодо впровадження проекту та найближчим часом повернутися до розробки практичних кроків його втілення.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!