У Agricom Group завершили збирання ярих культур

0 92

Агрохолдинг Agricom Group завершив збирання ярих культур (вівса та пшениці) у Чернігівському та Житомирському земельних кластерах. Площа посіву вівса цього року склала 1200 га і зменшилась у порівнянні з минулим роком, оскільки у Чернігівському кластері не вдалось посіяти жодного гектара цієї культури через перебування території, де розташовані поля, в окупації. Середня врожайність по вівсу залишилась на рівні показників попереднього періоду, пише SEEDS.

За словами Євгена Горло, директора департаменту виробництва та розвитку Agricom Group, наступного року агрохолдинг планує збільшити площі посіву вівса до 2500 га. 

Щодо ярої пшениці, дана культура в структурі посіву була новою і засіяна на площі 170 га.

Читайте також: Площі ярих культур будуть на 20% меншими: скільки вже посіяли?

Нагадаємо, що з початком військових дій в Україні територія Чернігівщини, на якій знаходиться земельний кластер Agricom Group, опинилась в окупації. Після звільнення близько 20% полів Чернігівського кластера було складно використовувати за призначенням із-за небезпеки мінування та великої кількості неактивованих снарядів. Не минули руйнувань й інші активи агрокластеру – постраждала техніка та склади, які ворог планомірно обстрілював. Проте, дякуючи відважній та активній роботі команди та допомозі саперів у розмінуванні, посівну на Чернігівщини вдалось провести. 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!