У Чорнобильській зоні відчуження може з’явитися виробництво «зеленого» водню

0 702

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Роман Абрамовський вважає, що Чорнобильська зона відчуження може привабити інвестиції у виробництво «зеленого» водню та відновлювану енергетику.

«У зоні відчуження можемо надати вигідні умови, оскільки там невисока вартість оренди землі, з коефіцієнтом 0,15 від звичайної вартості. Чи готові сприяти інвесторам в Чорнобильській зоні. Це можуть бути і промислові інвестиції, наприклад, вітрові станції, виробництво «зеленого» водню», – сказав він.

Також Міндовкілля налаштоване на збільшення потоків туристів.

«З туристами питань немає, система відвідування налагоджена. Ми максимально відкрили доступ в зону всім туристичним агентствам. Раніше це було складно, була монополія. Ми її зруйнували і дозволили реєструватися всім.

Ми налаштовані на збільшення потоку туристів, в Чорнобильській зоні є що показати: і ландшафтні, і архітектурні об’єкти», – зазначив міністр.

Він додав, що розглядатимуться можливості спорудження нових туристичних об’єктів-магнітів, зокрема, пропозиції про будівництво транспортних об’єктів, наприклад, канатної або підвісної дороги, монорейки.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Фокус

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!