У Нововолинську зі сміття виготовлятимуть органічні добрива

0 460

Завдяки використанню спеціальних технологій, з органічних відходів які утворюються на території Нововолинської міської об’єднаної територіальної громади виготовлятимуть органічні добрива. Про це йдеться на сайті Нововолинської міської ради.

Днями тристоронній договір про співпрацю в сфері комплексної переробки побутових відходів підписали виконком Нововолинської міськради, виробниче управління комунального господарства житлового комунального об’єднання Нововолинської міської ради і ТОВ “Екосфера плюс”.

Така співпраця направлена на зменшення накопичення твердих побутових відходів на території полігону шляхом його сортування. В подальшому ці продукти планується відправляти на повторну переробку чи використовувати як паливні елементи.

Також, завдяки використанню спеціальних технологій, з органічних відходів виготовлятимуться органічні добрива.

Зокрема заплановано:

  • встановлення на території полігону Нововолинської міської об’єднаної територіальної громади мобільної сортувальної установки з переробки ТПВ та небезпечних відходів;
  • застосування екологічно-чистих технологій та забезпечення контролю за викидами у навколишнє середовище мобільної сортувальної установки під час її роботи;

Укладення договору дало старт втіленню запланованих заходів, йдеться у повідомленні.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!