У Вінниці будують індустріальний агрі-фуд парк

0 217

У Вінниці стартувало будівництво індустріального парку Volia Agri-Food Park Vinnytsia, що спеціалізуватиметься на виробництві проміжної та кінцевої продукції харчової промисловості, наданні спеціалізованих послуг, проведенні досліджень та розробок в агрохарчовій сфері, пише SEEDS.  

Про це йдеться у повідомленні Вінницької міської ради.

«Volia Agri-Food Park Vinnytsia надасть міжнародним та українським компаніям харчової промисловості готові рішення для релокації та масштабування бізнесу. Тут ми створюємо високотехнологічну, енергоефективну та екологічну інфраструктуру для ефективної діяльності харчових підприємств, зменшення їх операційних витрат та збільшення прибутковості, сприяючи інноваціям у харчовій галузі», – сказав інвестор Volia Agri-Food Park Vinnytsia Борис Шестопалов.

У місьраді зазначили, що активне сприяння інвестиціям у галузь харчової переробки та створенню харчової продукції з високою доданою вартістю забезпечить значне зростання валового регіонального продукту, створення нових робочих місць, збільшить податкові надходження до громади, а також підвищить конкурентоспроможність харчової продукції українських підприємств на зовнішніх ринках.

Читайте також: В Україні запроваджуються європейські механізми державної реєстрації ГМО

«Наразі у Вінниці є вже чотири індустріальних парки і важливо, що вони не конкурують між собою, а доповнюють один одного. У третьому – Вінницькому ІП – розміститься ціла низка виробництв агрохарчової спеціалізації, які створюватимуть додану вартість кінцевого продукту.

Ми переконані, що це дасть можливість зменшити навантаження на логістику, дозволить трансформувати харчову промисловість і створити велику кількість робочих місць. Очікуваний розмір капіталовкладень на момент завершення реалізації проєкту сягне близько 3 млрд грн», – сказав заступник міського голови Вінниці Андрій Очеретний.

Volia Agri-Food Park Vinnytsia розбудовується на площі 35,7 га з урахуванням принципів сталого розвитку, відповідно до рекомендацій UNIDO. Перша черга будівництва агрохарчового парку включатиме розвиток інженерних мереж, доріг та благоустрою на території парку, побудову бізнес-центра для резидентів, Light Industry Box для розміщення виробництва малих харчових підприємств, логістичний центр.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!