Веганські яйця, які розробив штучний інтелект, з’являться на полицях багатьох крамниць

0 241

Неймовірні новини світу: сінгапурський бренд Hegg, дочірня компанія Howw Foods, який виготовляє веганські яйця, уклав угоду з Dasoon – найбільшим дистриб’ютором яєць у країні, пише SEEDS.   

Це допоможе вивести інноваційний замінник яєць у місцеві супермаркети та відкрити більше офлайн-каналів для просування продуктів бренду, основним із яких є веганський замінник яєць Hegg’s Eggless Egg.


Eggless Egg виготовляється із білка каноли (ріпаку), харчової камеді та картопляної клітковини й містить 6,4 г білка на 10 г порції. Веганські яйця можна використовувати для випікання, приготування на пару та смаження.


Упаковка на 5 порцій, а це 50 грамів, коштує $3,3. Пакунки продаватимуться у яєчному відділі супермаркетів, а також онлайн, пише The Green Queen.

Бренд Hegg був запущений торік харчовим технологічним стартапом Howw Foods, який використовує власну платформу штучного інтелекту під назвою RE-GENESYS для розробки інноваційних рослинних продуктів.

Читайте також: Нашестя фур на Одещині перетворює регіон на епіцентр масштабного екологічного лиха 

У 2021 році компанія отримала $2,4 млн інвестицій, щоб розширити свої науково-дослідні можливості та комерціалізувати веганські яйця.

Наступного року Howw Foods також розробила за допомогою штучного інтелекту продукт під назвою Eggless Kaya – різновид південноазіатського кокосового варення. Третій продукт до свого портфоліо Howw Foods додала минулого місяця. Ним став веганський майонез Eggless Mayo.

 

SEEDS  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!