Українські ягідники переманюють заробітчан гідною зарплатнею

0 2 040

Українські виробники ягід починають готуватися до сезону плодоношення – набирають працівників для збору та фасування ягід і пропонують за це аж ніяк не копійки. Деякі роботодавці за місяць роботи на плантації обіцяють від 10 тис гривень, офіційне працевлаштування та проживання у гуртожитку.

В мережі почастішали оголошення про сезонний набір робітників на ягідні плантації. Зокрема ягідна плантація Star Berries, яка розташована у Житомирській області, шукає охочих для збору лохини.

Тут готові брати навіть працівників без досвіду роботи, однак без шкідливих звичок. За збір та фасування ягід компанія обіцяє заробітну платню від 10000 грн/місяць, йдеться у повідомленні компанії на сторінці у Facebook.На сьогодні насадження лохини (чорниці садової) на плантаціях Star Berries складають 54 га. На території є логістичний склад-холодильник площею понад 700 кв.м., сучасні сортувальну та фасувальну лінії. Підприємство працює відповідно до європейських стандартів якості, та має сертифікацію GLOBALG.A.P.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!