Україна отримає від Світового банку 700 млн доларів на підтримку сільського господарства

0 74

Міністерство аграрної політики та продовольства України та Світовий банк підписали Грантову угоду Мультидонорського трастового фонду допомоги, відновлення, реконструкції і реформування України та Угоду про позику (Екстрений проект надання інклюзивної підтримки для відновлення сільського господарства України (ARISE)), пише SEEDS.   

Документи підписали Міністр агрополітики Микола Сольський та Голова Представництва Світового банку в Україні Геворг Саркісян, повідомляє Мінагрополітики.

«Реалізація «Екстреного проекту надання інклюзивної підтримки для відновлення сільського господарства України (ARISE)» передбачає надання Україні 700 млн доларів США на підтримку сільського господарства», – йдеться у повідомленні міністерства.

Гроші будуть спрямовані на реалізацію двох компонентів проекту ARISE:

  • фінансове забезпечення програми «Доступні кредити 5-7-9» для с/г виробництва та харчової переробки;
  • надання грантової допомоги малим сільськогосподарським виробникам, а саме користувачам земельних ділянок та тим, хто спеціалізується на розведенні корів, кіз або овець.

Реалізація проекту запланована на 2023 та 2024 роки.

Читайте також: На полицях українських крамниць стає дедалі менше вітчизняного винограду

Сторони домовилися координувати спільні зусилля щодо підтримки українських агровиробників та відновлення сільськогосподарського сектору.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!