На полицях українських крамниць стає дедалі менше вітчизняного винограду

0 104

На полицях супермаркетів України зменшилася частка українського винограду. Про це розповів засновник фермерського господарства «Павлівське» з Херсонської області Михайло Павлівський, пише SEEDS.

“Наприклад, ми працювали з «Метро», і у нас там була своя полиця, а зараз, я дивлюсь, і на ній все більше Європа лежить – сорти Ред Глоуб, Мускат Італія, Вікторія, переважно італійська продукція”, – розповів аграрій журналу «Садівництво по-українськи».

Читайте також: Міндовкілля скасувало заборону на висадку інвазійних видів дерев

За його словами, в “Метро” наш виноград не візьмуть – адже українські виробники у більшості економлять на якості».

Фермер додав, що до того ж впала купівельна спроможність українців, і населення купує менш якісний виноград на базарі, де його можна придбати за 30-50 грн/кг.

“Хоча ще вистачає спроможних людей, які по базарах не ходять. Залишається єдине – конкурувати якістю. Але імпортний виноград для споживача – не дуже добра альтернатива, його обробляють фумігантами – без акту фумігації експортери не приймуть на корабель або літак”, – сказав Павлівський.

Аграрій каже, що для того, щоб виробляти якісний виноград, треба мати досвід та запас коштів, щоб брати якісні ЗЗР і працювати з маркетами, а у останніх ще треба заслужити довіру.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!