Українці знову купують свиней: попит на товарних порося зростає

0 844

Українські фермери та господарства почали активно закуповувати поросят. Протягом перших тижнів війни попит на свиней для відгодівлі помітно “обвалився”. Утім, наразі дається в знаки відкладений попит і ціни помітно зросли, повідомляє SEEDS.

Найбільш помітним ажіотаж є в центральних та західних регіонах України, свідчать результати моніторингу цін на товарних поросят. Можна навіть говорити про певний дефіцит свиней – у багатьох господарствах поросят бронюють заздалегідь.

“Згідно з відгуками операторів центральних та західних областей, у багатьох товарні партії заброньовані наперед, у 4 з 5 випадків вільних обсягів товарних поросят немає. У відповідь на таке пожвавлення, ціна реалізації тварин масою 25-30 кілограмів підвищилася до 75-85 грн за кілограм, а поросята у ваговій категорії 9-12 кілограмів коштують 130-180 грн за кілограм. Епізодично зустрічаються і вищі ціни”, – повідомляють аналітики Асоціації “Свинарі України” (АСУ).


Варто зазначити, що попереднє бронювання та посилення конкуренції між відгодівельниками, найбільш імовірно, буде сприяти подальшому зростанню цін протягом найближчих тижнів.

Зростають ціни і на свиней забійних кондицій. Традиційного післявеликоднього зниження котирувань на ринку наразі не спостерігається, констатують в АСУ.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!