Українські фермери отримали 80 тонн насіння з Австрії

0 198

Понад 80 тонн насіння отримали аграрії Львівщини від колег з Австрії. Це вже третя партія гуманітарної сільськогосподарської допомоги з дружньої європейської країни, повідомляє SEEDS.

Австрійська насіннєва компанія SAATBAU LINZ передала фермерам для посівної озиму пшеницю, сою, кукурудзу, соняшник та суміші трав. Постачання та розподіл гуманітарного вантажу для фермерів відбулося за підтримки департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації та ГО «Львівська аграрна палата».

Насіння отримали власники малих та середніх аграрних господарств. Завдяки допомозі з Австрії фермери зможуть посіяти 180 гектарів пшениці, 820 гектарів кукурудзи, 1700 гектарів соняшнику та 120 гектарів сої. Також 49 сімейних фермерських господарств зможуть засіяти 160 гектарів землі різноманітними травами.

«Аграрії області в цьому році проводять посівну в доволі жорстких умовах. Головним викликом є брак ресурсів. Тому ми дуже раді будь-якій пропозиції від наших зовнішніх партнерів, які допомагають нам провести посівну і забезпечити продовольчу безпеку регіону та країни в цілому. Високорепродукційне насіння не просто дозволить збільшити посівні площі. Воно також дає шанс нашим аграріям отримати максимальну врожайність та, відповідно, збільшити ефективність виробництва», – зауважила директорка департаменту агропромислового розвитку Тетяна Гетьман.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!