“Вивезення зерна з окупованих територій – це відвертий грабіж”, – міністр аграрної політики

0 118

Російські окупанти продовжують вивозити зерно з України. Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський зазначає, що до нього масово звертаються фермери у яких відібрали урожай, пише SEEDS.

“Увесь агробізнес, який традиційно спілкується між собою, знає про ці факти. Я особисто це чую від багатьох власників елеваторів, які перебувають на окупованих територіях. Йдеться про відвертий грабіж, який іноді навіть намагаються документально оформити, навіть скласти якісь акти. І це відбувається скрізь на окупованих територіях – особливий сплеск спостерігається протягом останніх двох тижнів”, – говорить міністр.

Така ситуація може призвести до продовольчої кризи у південних та східних областях. На думку Миколи Сольського, усе це нагадує тридцяті роки минулого століття.

Утім, міністр також зазначив, що попри війну, небезпеку і нестачу ресурсів аграрії продовжують працювати.

“Аграрії впевнені в собі, в армії. У них такий же настрій підтримки, як у всіх громадян, які зараз виборюють свою незалежність. Вважаю, ті, хто ухвалює рішення сіяти, роблять абсолютно правильно, незважаючи на певні складності з логістикою зерна і наявністю пального, які наразі є”, – говорить Микола Сольський.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!