Українські прикордонники вирощують розсаду в ящиках з-під боєприпасів

0 303

Вони першими зустрічають ворога, а ще, підтримують ініціативу “Сади Перемоги” і висаджують розсаду навіть на службі. Вони – українські прикордонники. А українцям, як показує досвід останніх місяців, у господарстві може знадобитися все. Тому фермерські трактори тягнуть рашистську техніку, а селяни з Чернігівщини використовують уламки ракет, як поличку для продажу картоплі. Прикордонники ж висаджують розсаду в ящиках з-під боєприпасів, пише SEEDS.

У дерев’яних ящиках зі щедрою українською землею вже зійшли кріп та редиска.

Мільйони українців уже долучились до ініціативи “Сади Перемоги” і вже садять городи, працюють на дачі, влаштовують теплички на балконах та подекуди роблять імпровізовані плодоовочеві ділянки на подвір’ях біля багатоповерхівок. Тим самим, кожен з них робить свій внесок у продовольчу безпеку країни, охопленої війною.

Результати Дев’ятого загальнонаціонального опитування, проведеного Соціологічною групою “Рейтинг”, свідчать про те, що 55% українців знають про ініціативу “Сади Перемоги”, а 82% з них ставляться до проєкту позитивно.Автори ініціативи закликають усіх вступати до “Городніх військ” та діляться корисними порадами на своїй сторінці у Facebook.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!