Українським виноградарям та виноробам допомагають працевлаштуватися у країнах ЄС

0 184

В умовах військової агресії Росії частина українців (переважно жінки та діти) були змушені емігрувати. Деякі біженці наразі шукають роботу в країнах ЄС і ми маємо гарну новину для фахівців у галузі виноробства та виноградарства: їм допомагають працевлаштовуватися. Про це повідомив Володимир Кучеренко, генеральний директор корпорації «Укрвинпром», пише SEEDS.

“Укрвинпром” за сприяння європейських колег, допомагає працевлаштуватись вітчизняним виноградарям та виноробам у європейських країнах. У такий спосіб деякі наші співвітчизники уже розпочали короткострокове стажування в Італії та Португалії на місцевих виноробнях. Бажаючим скористатись цією нагодою прошу надсилати мені в особисті повідомлення резюме. Зробимо все можливе, щоб полегшити нашим колегам вимушене тимчасове перебування за кордоном та отримати можливість здобути цінний професійний досвід у європейських колег”, написав Володимир Кучеренко на своїй сторінці у Facebook.

Крім того директор корпорації «Укрвинпром» інформує колег про ситуацію в Україні. У четвер, 17 березня, Володимир Кучеренко виступив на онлайн-засіданні Європейського Комітету Вина.

“Європейці повинні посилити санкції проти росії, щоб у неї більше не було жодних шансів продовжувати цю війну. До цих заходів повинен активно долучитись і Європейський Комітет Вина. Він має категорично відреагувати і на те, що у результаті війни зруйновано багато вітчизняних виноробних підприємств, викрадено виноробну продукцію, сплюндровуються ракетними ударами площі виноградних насаджень. Отримав повну підтримку, розуміння і аплодисменти від Європейського Комітету Вина. Мене запевнили, що Україна є частиною європейської виноробної сім’ї. Очікуємо на дієві кроки з їхнього боку уже найближчим часом, про що інформуватиму на своїй сторінці”, – зазначив пан Кучеренко.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!