Українську малину продаватимуть у США та Канаді

0 105

США та Канада є найбільшими світовими імпортерами замороженої малини. Українським виробникам вперше вдалося потрапити на ці ринки. Перші партії ягоди вже прибули до місця призначення. Варто зазначити, що експорт малини до Північної Америки можливий лише за умови, що ягода має високу якість. Українські виробники довели це – їм вдалося отримати сертифікацію від FDA (The United States Food and Drug Administration). Це відкриває нові можливості для розвитку ягідного бізнесу та заморозки, повідомляє SEEDS.

“На США і Канаду припадає близько 80% всього глобального імпорту замороженої малини в вартісному еквіваленті та близько 65% в натуральному. Однак Україна традиційно експортувала заморожену малину переважно в Польщу, яка добре заробляє на реекспорті української ягоди в інші країни світу. Тому вихід на прямі постачання замороженої малини в країни з високим рівнем імпортних цін на цю ягоду є дуже важливим кроком для подальшого розвитку ягідного бізнесу в Україні. Адже в такому разі українські підприємства, що спеціалізуються на заморожуванні ягоди, зможуть підвищити технологічний рівень переробки і доопрацювання замороженої малини і платити вищу ціну постачальникам, а ті, в свою чергу, підвищувати якість сировини”, – зазначив у коментарі для EastFruit Андрій Ярмак, економіст інвестиційного департаменту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО).

До Канади та США було надіслано один морський контейнер замороженої малини. Час транспортування першої великої партії склав 1,5 місяця.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!