Уже 130 виробників аграрної продукції допомогли формувати продуктові набори для населення

0 282

Днями Міністерство аграрної політики та продовольства ініціювало збір продуктових наборів для населення України. Міністр Роман Лещенко повідомив про те, що вже 130 підприємств долучилися до цієї справи, пише SEEDS.

“Наші виробники активно долучаються до програми продуктових наборів. Це — для найбільш нужденних сьогодні. Уже 130 патріотичних виробників зголосилися допомагати своїм співвітчизникам. Дякую всім, хто підтримав мою ідею! Закликаю виробників звертатися до Координаційного штабу збору продовольчої допомоги та передати продукти тривалого зберігання. Закликаю благодійні фонди та волонтерів надати свою посильну допомогу у цій доброчинній справі”, – заявив міністр аграрної політики.

Аграрії та виробники продовольчої продукції можуть долучитися до ініціативи, заповнивши онлайн-форму: https://bit.ly/3BWeHf4

“Станом на 3 березня сформовано понад 1 млн продуктових наборів для поставок соціально незахищеним верствам населення в усі регіони України відповідно до реєстру, сформованого Мінагрополітики. У першу чергу соціально незахищені верстви отримують продуктові набори, які містять базовий пакет, необхідний для споживання, в обсязі 10 кг: це крупи, олія, цукор, печиво, м’ясні та рибні консерви”, – зазначає Роман Лещенко.

Також максимально спрощено процедури завезення гуманітарних вантажів до України.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!