В Україні почали діяти нові вимоги щодо маркування продуктів

0 141

Відсьогодні в Україні набув чинності Закон Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів. Документ встановлює правові та організаційні основи надання споживачам інформації про харчові продукти з метою забезпечення високого рівня захисту здоров’я громадян та задоволення їхніх соціальних і економічних інтересів.

Зокрема, закон забороняє використовувати інформацію, яка може ввести споживача в оману. При цьому зазначена заборона поширюється також на рекламу і показ харчових продуктів.

Крім того, документ встановлює вимоги до забезпечення розбірливості інформації, в тому числі до мінімального розміру шрифту, яким надається обов’язкова інформація про харчовий продукт; надання споживачу інформації про те, чи зазнавав харчовий продукт заморожування і розморожування.

Також нововведений закон впроваджує єдині вимоги до надання інформації про харчові продукти, продаж яких здійснюється дистанційним способом, в тому числі із застосуванням засобів дистанційного зв’язку, і харчових продуктів, які продаються в магазині.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!