В Україні з кукурудзяного крохмалю виробляють екопакети для сміття

0 846

Корпорація “Біосфера” запустила серію екологічних пакетів для сміття, які компостуються під назвою Go Green. Про це компанія повідомила на своїй сторінці в Facebook.

У виробництві пакетів Go Green не використовують поліетилен. Пакети на 40% складаються з сировини, отриманої з відновлювальних джерел природного походження, зокрема, з кукурудзяного крохмалю.

За даними компанії такий пакет розкладатиметься шість місяців (у спеціальних умовах для компосту). Розробники гарантують, що пакети повністю біорозкладні.

“Пакети виготовлені з біополімеру і більш ніж на 40% складаються з сировини, отриманої з відновлюваних джерел природного походження (зокрема з модифікованого крохмалю, продуктів переробки тростини)”, – повідомив керівник виробництва товарів для дому корпорації “Біосфера” Роман Гладишев.

За словами Гладишева, до складу пакетів також входять біорозкладні пластики з викопної сировини, які виробляють із звичної вуглеводневої сировини, але мають при цьому здатністю повністю розкладатися.

Процеси компостування і біорозкладу проходять після потрапляння пакету у відповідні умови: побутовий або промисловий компостер, спеціальні полігони для сміття.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!