В Україні започаткують Фестиваль-виставку «Смак України Food Fest»

0 437

23-26 вересня у Київському МВЦ (Броварський проспект, 15, метро Лівобережна, павільйон) відбудеться всеукраїнський фестиваль українських продуктів харчування, крафту і органіки, продуктів з високою доданою вартістю та гастрономічного туризму «Смак України Food Fest».

Організаторами події виступають ГО «Виробники амаранту та амарантової продукції»,  ГО «Надж Україна», агромедіа-агенція SAPIENZA.

Ініціатори фестивалю вирішили об’єднати зусилля однодумців і показати ті родзинки вітчизняного аграрного та продовольчого сектору, які можуть гідно представити Україну на світовому ринку.

Старовинні традиції, оригінальні смаки, автентичні українські продукти, інноваційні розробки українських технологів та найкращих світових практиків гастрономії і харчової промисловості – все це можна буде побачити і скуштувати на Фестивалі-виставці «Смак України Food Fest».

Якщо у Вас є свій унікальний смачний продукт і ви хочете його презентувати на Фестивалі, звертайтеся до співорганізаторів Фестивалю агромедіа-агенції SAPIENZA за номером +38 099 737 17 92 або пишіть на пошту: pr@sapienza.media

Долучайтеся до участі! Реєструйтеся за посиланням. 

«Цього року ми вирішили мобілізувати виробників продуктів харчування та сировини і започаткувати в України виставково-фестивальний проект “Смак України Food Fest”, який згодом нашими спільними зусиллями стане альтернативою провідним світовим виставкам Biofach, Sial, Anuga, Gulfood тощо.
Наша мета – створити такий захід, що стане цікавим для іноземних відвідувачів, які в Україні шукатимуть якісні продукти та надійних партнерів», – зазначає Олександр Дуда, Президент ГО «Виробники амаранту та амарантової продукції», співорганізатор Фестивалю.

Фестиваль пройде в рамках відомої в Україні виставки “Eco-expo” і в одному павільйоні с потужними виставковими майданчиками “HandMade” та “AllTex-Expo”, які вже мають надпотужну аудиторію поціновувачів -близько 15 000 відвідувачів.

Компанії представлені за напрямами:
1) органічна продукція;
2) харчування людей із спеціальними потребами (цукровий діабет, алергія на глютен, лактозу тощо);
3) продукція переробки рослинної сировини, сировина;
4) м’ясна продукція;
5) молочна продукція;
6) хлібобулочні та кондитерські вироби;
7) рослинні олії;
8) вегетаріанство – стиль життя;
9) збалансоване, раціональне, дієтичне харчування;
10) гастрономічний туризм;
11) амарантова продукція.

Запрошуємо Вас до участі у Фестивалі.
Ціни на розміщення експозиції демократичні – від 2255 грн/м2.

“Фестиваль об’єднає відомих українських виробників здорового харчування, виробників крафтових, органічних  та фермерських продуктів, постачальників сировини для продуктів з високою доданою цінністтю. Відвідувачі фестивалю зможуть познайомитися з виробниками та фермерами і відчути автентичні українські традиції”, – зазначає  Катерина Звєрєва, співорганізатор Фестивалю «Смак України Food Fest»

Крім того, ми готуємо для відвідувачів насичену програму концертів, розваг, також блок цікавих конференцій та семінарів.

Запрошуємо Вас на свято смаку та української душі!

Буде смачно!

 SEEDS.org.ua

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!