В Україні спостерігається зниження цін на картоплю

0 3 222

На ринку картоплі в Україні встановилася тенденція до зниження цін. Як зазначають аналітики проекту EastFruit, основною причиною такої тенденції стали масові збиральні роботи в основних регіонах виробництва і, як наслідок, збільшення постачання картоплі на ринок, пише SEEDS.

Згідно з даними щоденного моніторингу проекту, на сьогоднішній день в основних регіонах виробництва ціни на картоплю варіюються в межах 5-9 грн/кг ($0,14-0,25/кг), що в середньому на 13% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

Причиною такої ситуації експерти вважають сезонне збільшення пропозиції цієї продукції на ринку, тоді як попит на картоплю залишається дуже невисоким. При цьому більшу частину продукції, що надходить у продаж, становить картопля невисокої якості, що також негативно впливає на формування цін у цьому сегменті.

Читайте також: В Україні знову подорожчає м’ясо

Проте, незважаючи на понижувальний ціновий тренд, картопля в Україні сьогодні коштує в середньому на 46% дорожче, ніж за аналогічний період минулого року. Однак при цьому оператори ринку вважають за можливе, що тенденція зниження ціни в цьому сегменті зберігатиметься й надалі, оскільки збиральні роботи у господарствах населення продовжуються.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!