В Україні стартує національна грантова програма для дрібних та середніх підприємців

0 1 049

В Україні розпочалась національна акселераційна програма «Власне», у межах якої підприємці можуть отримати до 800 000 грн, пише SEEDS.

Програма «Власне» має на меті підтримати розвиток українських підприємств та надати мікро-, малому та середньому бізнесу інструменти для швидкого зростання, залучення нових клієнтів та інвесторів.

Крім цього вона передбачає освітню, менторську та фінансову підтримку. Інформація про це міститься на сайті Дія.Бізнес.

 

Освітня складова

До освітньої складової програми долучаться понад 15 провідних спікерів та понад 200 менторів із різних сфер бізнесу.

Онлайн формат містить 10 освітніх модулів, що допоможуть підприємцям краще розібратися у питаннях: аналізу бізнес-моделі, маркетингової стратегії, залучення фінансування та експортної стратегії, побудови сервісної системи бізнесу, цифрової трансформації, розвитку продукту та інновацій.

Читайте також: В Україні збираються посилити відповідальність за незаконний обіг деревини

Менторський супровід

Тисяча учасників, які найкраще виконуватимуть тестові завдання після кожного модуля, матимуть змогу перейти до наступного етапу програми – індивідуального менторського супроводу, який впроваджуватимуть центри підтримки підприємців Дія.Бізнес. Ця менторська підтримка буде доступна у зручному для учасника форматі: як офлайн, так і онлайн.

Фінансова складова

Наприкінці навчання учасники презентуватимуть свої бізнес-концепції, а ментори визначать понад 30 переможців. Вони отримають фінансову підтримку в розмірі 100 000 грн кожен. 10 учасників з найвищими балами позмагаються за можливість залучити головний приз програми «Власне» – 800 000 грн.

Для кого

Участь у програмі можуть взяти як підприємці-початківці, які тільки прагнуть відкрити бізнес і потребують менторингу, так і активні підприємці, які хочуть досягнути нових вершин у своїй справі або залучити фінансові ресурси.

Як взяти участь

Для того, щоб взяти участь потрібно до 24 вересня 2023 року подати заявку на сайті програми.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!