Незабаром фермери зможуть самотужки виробляти білок із комах для використання у кормах

0 125

У Великій Британії зведуть першу у світі модульну ферму для виробництва корму з комах. Мета полягає в тому, щоб боротися зі зміною клімату, надмірним використанням землі та харчовими відходами за допомогою використання комах як сталого джерела білка на комерційних фермах, пише SEEDS.

Університет Харпера Адамса співпрацює з агротехнологічною компанією Flybox і яєчною фермою в Бакінгемширі в межах проєкту вартістю 1 мільйон фунтів, повідомляє poultryworld.net.

Проєкт покликаний допомогти фермерам самостійно виробляти білок із комах для використання у кормах. Промисловість і дослідники об’єднали зусилля, щоб розробити першу у світі повністю модульну ферму комах.

Читайте також: Обсяги вирощування хмелю в Україні скоротились майже у 20 разів

Кожен етап процесу вирощування комах забезпечується шляхом окремих унікальних складових елементів. При з’єднанні ці частини створюють систему, яка може бути легко інтегрована в структуру птахоферм.

Встановлення та експлуатація такої системи потребує мінімальних вкладень, стверджують розробники. Зокрема, для вирощування комах можуть бути використані органічні відходи, що виробляються підприємством.

За словами співзасновника та генерального директора Flybox Андреа Ягодич, цей проект відкриє фермерам доступ до технологій вирощування комах, що дозволить створити більш стійкі методи у сільському господарстві та підвищити рівень світової продовольчої безпеки.

Застосування технології дозволить боротися зі зміною клімату та нераціональним використанням земель. Окрім цього, допоможе обмежити виробництво харчових відходів.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!