В Україні збираються посилити відповідальність за незаконний обіг деревини

0 13 828

У Верховній раді зареєстрували законопроєкт №9665, який має забезпечити ефективну протидію незаконній вирубці лісу та вдосконалити протидії незаконному обігу деревини, пише SEEDS.

Новий Законопроєкт пропонує удосконалити Кримінальний кодекс України та Кодекс України про адміністративні правопорушення в частині притягнення до відповідальності за порушення правил вирубування дерев, чагарників, заготівлі очерету, диференціації покарань залежно від спричинених наслідків.

Зокрема пропонується надати право складати адмінпротоколи органам поліції, центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового господарства, центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику із здійснення державного нагляду у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Читайте також: Обсяги вирощування хмелю в Україні скоротились майже у 20 разів

На думку авторів проєкту, прийняття цього Закону дозволить забезпечити ефективний правовий захист довкілля України від незаконної вирубки дерев та чагарників, заготівлі очерету, їх незаконного обігу.


Україна заробила тільки з січня до червня 2023 року на лісах 1,6 мільярда гривень чистого прибутку. Також в Україні вирішили побороти сірі схеми на лісах.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!