Вчені знайшли натуральний рослинний підсолоджувач, що у 300 разів солодший за цукор 

0 10 533

Неймовірні новини світу: американська компанія з молекулярного землеробства Elo Life Systems створила натуральний підсолоджувач рослинного походження, який у 300 разів солодший за цукор та не має калорій, пише SEEDS.

Підсолоджувач містить антиоксиданти з понад 20 фруктів, які легко вирощувати. Наприклад, кавунів чи огірків. Нещодавно компанія отримала фінансування у розмірі $24,5 млн, які використає на подальше впровадження продуктів.

“Наш підсолоджувач дає змогу компаніям, які виготовляють їжу та напої, зменшувати кількість цукру та штучних підсолоджувачів, одночасно покращуючи поживні властивості продуктів. Він у 300 разів солодший за цукор, з нульовою калорійністю та має чистий профіль смаку, який перевершує інші цукрозамінники”, – розповів гендиректор компанії Тодд Рендс виданню Foodingredientsfirst.

Elo збільшуватиме постачання інноваційного підсолоджувача протягом наступних двох сезонів. Повноцінно він продаватиметься на ринку з 2025 року.

Паралельно компанія працює з партнерами над розробкою рецептур для використання цукрозамінника в різних продуктах.

“Враховуючи інтенсивність солодкості цукрозамінника та необхідні кількості, досягнення того самого рівня солодкості в кінцевому продукті обійдеться дешевше за використання цукру”, – додає Рендс.

Новий підсолоджувач можна застосовувати в тисячах повсякденних продуктів – від напоїв до закусок, від пластівців і йогуртів до морозива.

Читайте також: Тепер пляшки для напоїв виготовлятимуть не тільки з нафти, а й з біосировини

Поки що продукт буде представлений у двох форматах: рідкий з кавунового соку та порошковий з відходів цукрового буряка.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!