В Україні вдвічі збільшився попит на розсаду овочів

0 239

Чималі ціни на городину минулого року та цьогоріч змусили багатьох фермерів переорієнтуватися. Вирощувати городину збираються навіть ті, хто досі цим ніколи не займався, пише SEEDS.

Зважаючи на те, що попит на розсаду овочів серед малих та великих господарств виріс колосально, «Кременчуцька овочева фабрика», що на Полтавщині, завантажила своє розсадне відділення на 200%. Про це в своїй колонці на AgroTimes написав директор фабрики Сергій Шевченко.

Він зазначив, що кілька років на підприємстві спостерігають збільшення попиту на розсаду овочів.

«Минулого року він (попит – ред.) був більшим, ніж зазвичай, а цього року тенденція до зростання лише посилилася. Фактично, розсадний напрям у нас завантажений на 200%.

Частина наших клієнтів, на жаль, відпала, оскільки їхні господарства знаходяться або в окупації, або доволі близько до лінії фронту, тож вони не ризикують інвестувати у вирощування. Натомість у нас з’явилися нові партнери», – розповів Сергій Шевченко.

Цього року на овочеву фабрику звернулося потужне овочеве підприємство Півдня з проханням виростити для них розсаду томатів, яку вони раніше вирощували самостійно. Але через те, що господарство тривалий час перебувало або поблизу зони бойових дій, або в окупації, воно не змогли виростити розсаду в необхідній кількості та в необхідні терміни.

«Тому в цьому сезоні майже 90% нашого розсадного напряму — це вирощування розсади томатів», – зазначив директор фабрики.

Читайте також: Невеликі українські підприємства з областей бойових дій зможуть отримати гранти

Він додав, що цього року до овочівництва вирішили повернутися ті господарства, які в попередні роки відмовилися від цього напряму і змінили спеціалізацію. Є попит навіть до розсади цибулі, щоб отримати максимально ранню продукцію.

Цьогоріч, за його словами,  зменшилися замовлення розсади кореневої селери, яку раніше постачали фермерам в районі Нової Каховки. Але збільшився попит на розсаду капусти та  перцю для відкритого ґрунту.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!