Крафтярі із Запоріжжя виготовляють унікальні рослинні олії за старовинною технологією

0 203

Запорізька компанія Divo Maslo відтискає на дубовому пресі унікальну крафтову олію – гарбузову, соняшникову, кунжутну, гірчичну, з розторопші, волоського горіха, рижію, льону та іншої нішевої сировини, пише SEEDS.

Преси власноруч створили засновники компанії Максим та Олена Линники, кажуть, що на це знадобилося чимало інвестицій та ще більше – зусиль.

Компанія виготовляє крафтову олію протягом трьох років. Зараз у їхньому асортименті 14 унікальних позицій. Є навіть кокосова олія та мигдальна.

Читайте також: Українські підприємці виробляють для бійців ЗСУ конопляні енергетичні батончики

У своїй технології крафтярі використовують виключно холодний віджим. При цьому олія на жодному етапі не нагрівається, виключений будь-який контакт з металом. А всі етапи створення продукту відкрито транслюють в соціальних мережах.

«Наш стародавній метод віджиму дозволяє зберігати всі найкорисніші властивості насіння та горіхів», – розповідають у компанії.

Максим Линник розповідає, що все почалось із шаленого імпульсу його тоді майбутньої дружини: «Це треба зробити!». Бізнес стартували, маючи новонародженого сина та орендоване житло, пише newfood.media.

У процесі розвитку власної справи довелося здобути багато суміжних знань – від бухгалтерського обліку до маркетингу та СММ, кажуть власники компанії. Дизайн майбутніх пляшечок теж розробляли самостійно. Пізніше купили автоматичний прес та орендували окреме виробниче приміщення.


Сьогодні Divo Maslo продовжує працювати у Запоріжжі, попри близькість до фронту, та збирає військовим кошти на дрон.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!