В Україні вже продано майже 120 тис. гектарів землі

0 116

Станом на кінець минулого тижня в Україні було укладено близько 47,8 тис. угод щодо купівлі-продажу землі. Саме стільки ділянок було продано майже за 5 місяців з моменту відкриття ринку сільськогосподарських земель. Загальна площа реалізованих ділянок склала 119,9 тис. гектарів, повідомляє SEEDS.

“Укладено 47 777 угод в рамках ринку землі. Подали заяви для отримання доступу до Державного земельного кадастру 5303 нотаріусів. Всього заяв – 5954, із них погоджено 5265, в черзі на розгляд – 6, відмову отримали 683. Нотаріуси з Державним земельним кадастром працюють у штатному режимі”, – повідомили в Міністерстві аграрної політики та продовольства.

Лідером за кількістю угод протягом останнього місяця залишається Харківська область. За весь період функціювання ринку землі там було укладено 4360 угод. Загальна площа проданих ділянок у регіоні наразі складає 16,27 тис. гектарів. На другому місці за кількістю угод купівлі-продажу Київська область (3685 ділянок), а на третьому – Полтавська (3639).

Нагадаємо, що ринок землі в Україні наразі працює з деякими обмеженнями. До 2024 року купувати землю сільськогосподарського призначення землю можуть тільки фізичні особи, які є громадянами України. Максимальна площа землі, яку може купити одна особа, складає 100 гектарів. Закон про ринок землі також забороняє купувати землю іноземцям.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!