В Україні затвердили порядок оренди водойм для аквакультури

0 432

Кабінет Міністрів України затвердив низку документів, яка унормовує оренду гідротехнічних споруд для цілей аквакультури. Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук, пише SEEDS.   


«Затверджено, на виконання закону України «Про аквакультуру», Порядок надання в користування на умовах оренди гідротехнічних споруд для цілей аквакультури; Порядок надання в користування на умовах оренди гідротехнічних споруд рибогосподарської технологічної водойми; Типовий договір користування на умовах оренди гідротехнічною спорудою для цілей аквакультури та Типовий договір користування на умовах оренди гідротехнічною спорудою рибогосподарської технологічної водойми», — написав Мельничук у Telegram.

Читайте також: На полицях українських крамниць стає дедалі менше вітчизняного винограду

Водночас уряд перерозподілив 5,285 млн грн з програми «Організація діяльності рибовідтворювальних комплексів та інших бюджетних установ у сфері рибного господарства» на збільшення обсягу видатків розвитку за програмою «Наукова і науково-технічна діяльність у сфері рибного господарства» для забезпечення видатками державної наукової установи «Інститут рибного господарства, екології моря та океанографії».

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!