Вчені створили одноразовий геонейтральний посуд, який після використання розпадається на пил

0 139

Неймовірні новини світу: технологічна компанія GaeaStar, яка базується в Сан-Франциско та Берліні, створила надтонкі глиняні харчові ємності як альтернативу одноразовому пластику, пише SEEDS

Розроблені за допомогою 3D-друку, глиняні контейнери, тарілки та горнятка виготовлені лише з трьох простих інгредієнтів – глини, води та солі.

Компанія називає глиняний посуд «геонейтральним», адже він створений з природних земних матеріалів і не залишає жодних шкідливих відходів, розпадаючись на пил. Після використання посуд можна просто розбити.

Читайте також: Генетикам вдалось створити ідеальну новорічну ялинку

Засновник GaeaStar Санджив Манкотія надихнувся ідеєю виробництва біорозкладаних горняток у давньої індійської культури під час одного із візитів у країну свого походження.

“З нашими чашками ми створили абсолютно нову категорію в харчовій промисловості. Зазвичай у вас є одноразовий пластиковий стаканчик, який коштує кілька центів, і викидається після використання.

Або ви купуєте за кілька доларів керамічну чашку, яка служить роками. Посередині нічого не було. Тепер ми створили унікальну посудину, яка забезпечує зручність фарфору та можливість екологічного одноразового використання”, – розповів Foodinspiration засновник GaeaStar.

GaeaStar зробила процес виготовлення посуду інноваційним та ефективним. Перша мікрофабрика GaeaStar була запущена в Берліні в 2022 році. Тут же вони провели свій перший pop-up і швидко розпродали 3500 виготовлених чашок. Зараз компанія виготовляє десятки тисяч ємностей на місяць.

Завдяки фінансовому вливанню у $6,5 млн компанія також будує невелику фабрику в США, яка виготовлятиме мільйони чашок на рік.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!