Ветеран АТО: фермерство – найкраща реабілітація

0 216

Під час участі у війні з Росією ветеран Сергій Селезень отримав важкі поранення. Щоб відновитися, колишній військовий переніс 33 операції. Утім, вже під час реабілітації Сергій активно працював. Саме це, говорить фермер, допомогло йому швидко відновитися, повідомляє SEEDS.

До війни Сергій Селезень працював будівельником. Коли повернувся додому, вирішив кардинально змінити напрямок діяльності – взяв кредит та орендував 200 гектарів поля на Київщині. Наразі вирощує близько десятка культур, а також займається вівчарством.

“Мало просто посіяти зерно та зібрати врожай. Потрібно цим жити – від паростка до жнив”, – говорить фермер.

Тваринництво – не основний напрямок діяльності Сергія Селезня, але тварин він теж утримує. П’ять років тому фермер придбав десяток овець романівської породи. Тварин купили, щоб вони їли бур’яни, розчищаючи територію ферми та узбіччя. Утім, за цей час отара зросла до 100 голів. За словами господаря, доглядати за вівцями досить нескладно.

Допомагає господарювати Сергієві Селезню родина. 16-річний син Микола вже час від часу працює на тракторі – культивує, виконує роботи з живлення.

Фермерство допомагає ветеранові забувати про війну. Також, робота, за словами Сергія, прискорила і його фізичну реабілітацію. Коли перебував на лікуванні в Німеччині, навіть відпрошувався у лікарів на жнива та збирав урожай, з пошкодженою ногою. Фермер любить свою справу та закликає інших спробувати.

“Найголовніше – мріяти та планувати”, – говорить Сергій Селезень.

SEEDS за матеріалами 5 канал

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!