Щоб не зіпсувалось: фермер з Німеччини роздає овочі

0 844

Цього сезону багато українських фермерів мали проблеми зі збутом овочів та фруктів. На Херсонщині господарства викидали огірки чи згодовували їх вівцям – через низьку ціну їх було невигідно навіть збирати. Схожа ситуація була з яблуками та кавунами. У Дніпрі фермери навіть роздавали перехожим у спальному районі кавуни, які не вдалось продати. До таких методів вдаються і фермери за кордоном. Так, німецький фермер Крістіан Фукс безкоштовно віддає овочі, які не вдалося продати до магазинів через некондиційний вигляд, повідомляє SEEDS.

Щоб не викидати зовнішньо непривабливі гарбузи, батат, картоплю, овочі фермер розмістив їх на своєму полі поблизу Кельна. Крістіан Фукс також оголосив про можливість безкоштовно забрати продукти у місцевих засобах масової інформації та соціальних мережах, пише AgroTimes. Споживачам ідея сподобалась і вони навіть родинами приїжджають на поле фермера.

Крістіан Фукс не звинувачує торговельні мережі у встановленні вимог до розміру та зовнішнього вигляду плодів. Овочі, які підходили для магазинів він уже реалізував. За словами фермера, такі вимоги – це задоволення запиту споживачів. Навіть на його полі серед некондиційних плодів люди намагалися обирати красивіші.

Нагадаємо, у жовтні цілу фуру кавунів віддали задарма жителям одного з районів Дніпра. Фермери не встигли розпродати баштанні. Щоб не везти кавуни назад, фермери зупинились на одній з вулиці і почали роздавати врожай.

Читайте також: Кавуни задарма роздавали у Дніпрі

Відео з передачею жителям спального району безкоштовних кавунів набрало багато переглядів у соцмережах. У коментарях деякі користувачі закликали подякувати фермерам хоча б символічною платою. Частина ж жителів Дніпра навіть обурилась, що фура з баштанними заїхала не в їхній район.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!