Ветеран АТО з Кіровоградщини вирощує хризантеми, щоб допомагати ЗСУ

0 1 278

Ветеран АТО Віктор з Кіровоградщини вирощує хризантеми. Гроші з продажу квітів спрямовує на допомогу армії. Сам він через стан здоров’я не може повернутися на фронт, пише SEEDS.

Цьогоріч Віктор висадив близько півтисячі кущів. «Квіти — це моя психологічна реабілітація. Красиве, пахне», — пояснює чоловік.

Спочатку він вирощував їх на прохання коханої — Анастасія дуже любить осінні квіти. Згодом і сам захопився. Квіти будь-яких кольорів та форм буяють у дворі, на городі, у горщиках та у підсобних приміщеннях.

«В основному ми для себе саджали, а потім Вітя якось запропонував мені: «Давай віддавати волонтерам, щоб вони продавали їх, кошти віддавали хлопцям на ЗСУ». Я, звісно, погодилася, тому що хлопці боронять наш кордон, тому треба допомагати, хто чим може. Ми вирішили у такий спосіб», — розповіла Анастасія Громадському радіо.

За професією Віктор — слюсар-ремонтник. На фронт пішов добровольцем, був гранатометником. Через гучний голос мав позивний «Гром». Отримані на Донеччині контузії нині призвели до інвалідності. Каже, треба було вчасно лікуватися, але не міг залишити побратимів.

Читайте також: Садівник з Кропивниччини успішно вирощує аж 12 сортів хурми

Ветеран АТО зізнається: його дуже тягне на службу, але стан здоров’я не дозволяє. Тож, підтримує оборонців, як може. Збирає допомогу, відвозить на позиції. А якось надумав продавати у волонтерському центрі квіти. Запропонував таку ідею знайомій волонтерці. Сумнівалися спершу, чи щось вийде. Та минулого року, продаючи квіти, вдалося виручити для армії близько 15 тисяч гривень.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!