Колишній айтівець з Харкова став успішним сіті-фермером у Франківську – вирощує мікрозелень

1 1 488

Колишній айтівець з Харкова Володимир Мироненко через війну мусив переїхати до Франківська. На новому місці він та його дівчина Вероніка довго обмірковували різні ідеї для власної справи, але зупинилися на мікрозелені, пише SEEDS.

Сьогодні лоточки з продукцією їх ферми “Micro Green Прикарпаття” можна побачити навіть у найбільших супермаркетах. За словами Володимира, його основним бізнес-консультантом на початку нової справи став YouTube.

Читайте також: На Волині з’явився потужний осередок вирощування пекінської капусти

«YouTube – це як сучасна методичка. Якось подивився на YouTube про мікрозелень, надихнувся. Підходжу до Вероніки й кажу, що треба придбати курси з вирощування мікрозелені. І з цього все почалося.

Ми хотіли до початку війни придбати квартиру у Харкові… Але ці кошти вклали у першу свою ферму», – розповів Володимир Мироненко в інтерв’ю виданню galka.if.ua.

Знайти клієнтів Володимиру допомогли і наполегливість, і вдалий збіг обставин.

«Мене знайшли шеф-кухарі з ресторану в центрі міста. Я туди возив зелень, а машину паркував поблизу магазину. Якось зайшов подивитися, чи є у них зелень. Покликав адміністратора, керівника. Сказав, що вирощую мікрозелень й хотів би поставити під реалізацію.

І керівниця магазину каже: “А я вас вже бачила”. А ми живемо другий місяць у Франківську. Ну і все почалося. Маленьке місто, люди побачили, переповіли далі. Типу, що харків’яни переїхали й почали бізнес з нуля», – розповідає сіті-фермер.Згодом мікрозелень з ферми Володимира Мироненка з’явилась не тільки у місцевих крамницях, а й у сусідніх містах Тернополі та Чернівцях. І на цьому молоді підприємці не збираються зупинятись.

«В Україні було 40 мільйонів людей і щоб задовольнити їх потребу — потрібно дуже багато зелені. Наразі ми добудовуємо цю ферму і хочемо відкрити аналогічні під Києвом і Харковом. У нас є партнер з Харкова і він зацікавлений у відкритті цілого комплексу», – каже Володимир Мироненко.  

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. Іриней пише

    Зелені в Україні 73%, навіть забагато.

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!