Вино з Миколаївщини визнали кращим на конкурсі в Лондоні

0 170

Протягом останніх років в Україні почався стрімкий розвиток культури споживання вина і виноробства. З’являється дедалі більше маленьких крафтових виноробень, які виготовляють напої високого класу. Підтвердження цьому – кількість нагород на міжнародних конкурсах. Так, наприклад, днями виноробня «Бейкуш» з Миколаївщини здобула престижну нагороду – золоту відзнаку на конкурсі Decanter World Wines у Лондоні. повідомляє SEEDS.

Цікаво, що частково активний розвиток українського виноробства спричинило вторгнення рф ще у 2014 році. Тоді через девальвацію імпортині товари помітно подорожчали і посилився попит на товари внутрішнього виробництва.Представники виноробні з Миколаївщини були впевнені у своєму продукті, саме тому вирішили взяти участь у міжнародному змаганні.

“Не можу сказати, що ми були здивовані перемогою, тому що наше вино дуже-дуже хороше”, – сказала Світлана Цибак, генеральний директор винзаводу “Бейкуш”, президент Української асоціації крафтових виноробів.Виробничі потужності виноробні розташовані неподалік Очакова, на півдні Миколаївщини. Це район, поблизу якого проходять бойові дії.

“Нашу область регулярно обстрілюють, тому ми просто працюємо, коли можемо. Деякий час ми не мали доступу до нашого складу через бої. Як тільки ми отримали доступ, навантажили стільки, скільки могли, у вантажівку і відправили на західну Україну”, – зазначає пані Світлана.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!