Виробник чипсів виготовить лімітовану серію картопляну горілки до свят

0 209

Від тепер світовий виробник чипсів “Lay’s” також виготовляє горілку. Напій частково створено із тієї картоплі, яку використовують для виробництва чипсів, повідомляє SEEDS.

Напій – це своєрідна суміш з портлендської картопляної горілки та горілки, дистильованої з власної картоплі “Lay’s”. Серія горілки лімітована, виготовляється у США. Виробник чипсів виготовив усього 1300 пляшок міцного напою. Кожна з пляшок має унікальний номер, пише foodandwine.com.

Придбати картопляну горілку від “Lay’s” можна лише онлайн на сайті Shop.EastsideDistilling.com. Вартість однієї пляшки горілки з лімітованої серії складає 40 доларів США.

“Протягом десятиліть “Lay’s” створював радість завдяки культовим чіпсам і чудовим смакам. Тепер, якраз під час святкових урочистостей, культовий бренд картопляних чіпсів перетворює свою фірмову запатентовану картоплю в єдину в своєму роді горілку”, – зазначили в міжнародній компанії.

Раніше інші виробники вже робили подібні експерименти. Бренд “Arby’s” випустив лінійку горілки зі спеціями, яка за смаком нагадувала картоплю фрі.

Читайте також: В Україні конфіскували першу партію горілки з чорнобильських яблук

В Україні згорілчаними експериментами пішли далі. У травні цього року першу партію “самогону”, який компанія Chernobyl Spirit виготовила з яблук, вирощених неподалік Чорнобильської АЕС, конфіскували українські спецслужби. Загалом у партії було 1500 пляшок алкогольного напою під назвою Atomik. Підприємці запевняють, що вона була призначена для Великої Британії та мала відповідні акцизи.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!