Де живе наймолодша фермерка у світі?

0 166

Наймолодшу фермерку в світі звуть Кендалл Рей Джонсон. Їй усього 6 років, але вона вже має офіційну акредитацію та навчає інших дітей, як доглядати за рослинами. Мешкає дівчинка у штаті Джорджія (США), повідомляє SEEDS.

Захоплення Кендалл сільським господарством почалося з розваги з прабабусею в саду. Та показала майбутній фермерці, як саджати розсаду. Спочатку дівчинка вирощувала рослини в саду, а зараз на великий город перетворилося заднє подвір’я поблизу будинку родини Джонсон, пише AgriGator.

Маленька ферма маленької Кендалл має назву “aGROWKulture”. Сертифікат щодо акредитації дівчинці видав особисто губернатор Джорджії.

Юна фермерка продає овочі онлайн. Продукція має високий попит. Кендалл Рей Джонсон не лише вирощує капусту, цукіні, помідори, огірки та інші овочі, а й займається благодійністю та створила освітній проєкт.

Дівчинці вже вдалося зібрати 85 тисяч доларів на благодійність. Також Кендалл організувала клуб садівників для дітей, де навчаэ однолыткыв доглядати за рослинами. Тепер маленька фермерка планує зібрати ще 10 тисяч доларів, щоб створити сільськогосподарську наукову лабораторію просто неба, де буде місце для компостування та навчальний простір для дітей.

Читайте також: На Київщині школярі створили соціальну пасіку

В Україні теж діють аграрні навчальні проєкти для дітей. Наприклад, цього року учні Заворицької школи (Калитянська ОТГ, Київська область) почали доглядати за невеликою пасікою. На подвір’ї навчального закладу встановили 6 вуликів і заснували соціальне підприємство “Шкільний вулик”.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!