Перед святами свині та свинина традиційно подорожчають

0 262

Попри очікування виробників, цього тижня ціна на свиней забійних кондицій продовжувала знижуватися. Середня ціна на свинину живою вагою в Україні складала 44,8 грн за кілограм, що на 2,8% менше, ніж попереднього тижня. Утім вже з наступного тижня (з 20 по 26 грудня) почнеться традиційне подорожчання живця, повідомляє SEEDS.

“Напружені перемовини між виробниками свинини та заготівельниками минулого тижня завершилися пониженням цін закупівлі. У наслідок цього оператори реалізували більшість товарних партій на 1-2 грн за кілограм дешевше ніж тижнем раніше — по 44-46 грн за кілограм. При цьому, численні запити на додаткові об’єми, які з’являлися упродовж тижня, задовольнити не вдалося. У супереч очікуванням окремих переробників, ажіотажної пропозиції свиней забійних кондицій на ринку наразі не спостерігається”, – повідомляють аналітики Асоціації “Свинарі України” (АСУ).

Наступного тижня фермери зможуть здавати свиней на забій дорожче, адже пропозиція дещо зменшилась, а попит перед святами зростає.

“Цього тижня оператори констатують помітно жвавіший попит на живець з боку боєнь та м’ясокомбінатів, відсутність перехідних залишків товарного поголів’я та навіть скорочення об’ємів реалізації живця з боку кількох вагомих гравців ринку, свинарі очікують підвищення цін на свинину в другій половині грудня. Враховуючи традиційну активізацію торгівлі у передсвятковий період, плановий діапазон цін наступного тижня — 46-47 грн за кілограм”, – зазначають у галузевій асоціації.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!