Виробники картоплі отримають фінансову підтримку від держави

0 127

Українські картоплярі зможуть отримати з держбюджету компенсацію за будівництво холодильників та цехів для переробки картоплі. Держава компенсує до 50% вартості будівництва та облаштування таких господарських об’єктів, повідомляє SEEDS. Відповідну постанову Кабміну було опубліковано минулого тижня.

Постанова Кабінету міністрів України № 1008 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки виробників картоплі» передбачає, що бюджетні кошти для держпідтримки сільгоспвиробників, які займаються вирощуванням картоплі, будуть спрямовані на «стимулювання збільшення площ посадки картоплі, обсягів виробництва, нарощування потужностей із її зберігання та переробки», зазначають в Українській асоціації виробників картоплі (УАВК).

Бюджетні кошти надаватимуться на безповоротній основі в межах до 50% вартості (без урахування ПДВ) нового будівництва холодильників для зберігання власно вирощеної картоплі (картоплесховищ), цехів первинної переробки власно вирощеної картоплі, побудованих і прийнятих в експлуатацію.

Держпідтримка, що надається протягом одного бюджетного періоду сільгоспвиробнику, не може перевищувати більш як 10 тис. розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня 2021 року. Варто зазначити, що цього року компенсуватиметься вартість інфрастуктурних об`єктів, введених в експлуатацію з 1 листопада 2020 року по 31 жовтня 2021 року.

Більш детально з умовами отримання державної допомоги для промислових виробників картоплі можна ознайомитися за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-zatverdzhennya-poryadku-vikoristannya-koshtiv-peredbachenih-u-derzhavnomu-s1008-220921

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!