Владислава Магалецька залишила посаду очільниці Держпродспоживслужби за власним бажанням

0 776
Очільниця Держпродспоживслужби Владислава Магалецька написала заяву на звільнення зі своєї посади за власним бажанням.
Про це вона повідомила на своїй сторінці у соцмережі Facebook, назвавши причиною такого кроку  наполегливі рекомендації лікарів щодо стану здоров’я в найближчі декілька місяців.
“Робота на посаді голови ДПСС потребує постійного включення в режимі 24/7/365 і повної самовіддачі. Працювати в такому режимі в найближчий час я просто фізично не зможу. Вважаю неправильним брати довгий лікарняний і залишати величезну структуру у підвішеному стані фактично без керівництва. Ви, друзі, знаєте, що я точно не з тих, хто чіпляється за крісло”,- зазначає Владислава Магалецька. 
Вона також повідомила, що занадто багато зусиль, часу та енергії було покладено нею на те, щоб ,реформувати Держпродспоживслужбу, зробити її більш сучасною, європейською та ефективною, а тому “реформи мають бути продовжені, досягнуті результати мають стати фундаментом для подальшого росту, проекти, що були запущені, мають бути реалізовані до кінця”.
“Хочу сердечно подякувати всій нашій команді, нашим партнерам, всім, з ким ми:змінювали систему, створювали та реалізовували нову філософію взаємодії держави та бізнесу, відкривали нові ринки і проводили реформи. Дякую всім, хто вірив в нас та підтримував увесь цей час. Нам вдалося зробити майже неможливе – розпочати ефективну трансформацію Держпродспоживслужби в європейський сервіс”,- резюмувала Владислава Магалецька, додавши, що зміни мають бути продовжені.
Вона також побажала  успіху новому керівництву Держпродспоживслужби.
.
Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!