Власник рибного господарства віддає коропів на благодійність

0 410

Українські фермери та аквакультурні господарства не лише забезпечують продовольчу безпеку. Часто підприємці виконують соціальну функцію та займаються благодійністю. Днями орендар водойми у селі Назарівка (Кіровоградська область) Євген Глущенко віддав 60 кілограмів риби на благодійність. Коропів привезли до дитячого будинку та притулку, повідомляє SEEDS.

Перед постачанням до закладів рибу перевірили на безпечність у місцевому департаменті Держпродспоживслужби. Підприємець передав 40 кілограмів риби притулку “Дім милосердя” та ще 20 кілограмів коропа – дитячому будинку “Наш дім”, пише Суспільне.

“Сьогодні спільно з орендарем водойми ми зробили гарну справу. Ця ініціатива має бути прикладом і для інших користувачів, адже кожен з нас має нести соціальну відповідальність та допомагати тим, хто цього потребує”, – зазначив начальник Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства в Кіровоградській області Вячеслав Грибенко, який допоміг благодійнику здійснити добру справу.

У закладах планують частину риби приготувати одразу, а частину – заморозити для подальшого використання.

Читайте також: Щоб не зіпсувалось: фермер з Німеччини роздає овочі

Закордонні колеги українських фермерів також займаються благодійністю, але причини для такої діяльності можуть бути різними. Наприклад, минулого місяця німецький фермер Крістіан Фукс безкоштовно віддавав усім охочим овочі, які не вдалося продати до магазинів через некондиційний вигляд. Щоб не викидати зовнішньо непривабливі гарбузи, батат, картоплю, овочі фермер розмістив їх на своєму полі поблизу Кельна. Крістіан Фукс також оголосив про можливість безкоштовно забрати продукти у місцевих засобах масової інформації та соціальних мережах.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!